Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Hradec Králové Region Convention Bureau

Zámek Karlova Koruna
Zámek Karlova Koruna
Sídlo HKRCB - Městská hudební síň v Hradci Králové
Krkonoše
Hradec Králové
Hospital Kuks
Hodovní síň Hotelu Havel
EA Hotel Tereziánský dvůr
Born to MICE

V lednu 2016 vznikla regionální kancelář pro kongresovou a incentivní turistiku v Královéhradeckém kraji - Hradec Králové Region Convention Bureau.

Hlavním cílem kanceláře je jednotná prezentace subjektů poskytujících zázemí pro kongresovou a incentivní turistiku a také marketingová propagace Královéhradeckého kraje na poli MICE (= Meetings, Incentives, Conventions, Exhibitions).


Činnost kanceláře probíhá ve spolupráci s agenturou CzechTourism a jejím projektem Czech Convention Bureau. Hradec Králové Region Convention Bureau by svou činností rádo přispělo ke zvýšení zájmu o Královéhradecký kraj v MICE sféře, a tím i k navýšení počtu MICE akcí v kraji.


Hradec Králové Region Convention Bureau zajišťuje podporu při plánování kongresových a podobných akcí a asistenci při přípravě doprovodných programů. Samozřejmostí je poskytnutí kompletních informací o kongresových a školicích prostorách a souvisejících službách v Královéhradeckém kraji. Mezi další poskytované služby patří například organizace press a fam tripů či prohlídkových cest, vydávání propagačních materiálů a prezentace na veletrzích cestovního ruchu.


V červnu 2016 byly spuštěny webové stránky www.micehkregion.com, kde návštěvník nalezne nejen informace o regionu a jeho jednotlivých oblastech, ale také online katalog s přehledem všech MICE zařízení v kraji. V neposlední řadě zde lze využít možnosti vyplnění poptávkového formuláře, na jehož základě bude klientovi sestavena nabídka na akci dle zadaných požadavků. Webové stránky jsou pro zahraniční návštěvníky k dispozici v anglickém i německém jazyce.


V říjnu 2016 kancelář Hradec Králové Region Convention Bureau vydala i tištěný katalog Hradec Králové Region Convention Catalogue, v němž naleznete aktuální nabídku konferenčních prostor v Královéhradeckém kraji. Subjekty jsou v něm řazeny dle jednotlivých oblastí kraje, kterými jsou Hradecko, Český ráj, Podkrkonoší, Krkonoše, Broumovsko, Kladské pomezí a Orlické hory a Podorlicko. V prezentaci konkrétních zařízení nechybí kontaktní a kapacitní údaje, přehled nabízených služeb, fotografie a informační texty. V katalogu naleznete také důležité informace o Královéhradeckém kraji, včetně tipů z jeho jednotlivých turistických oblastí.
Během podzimu se Hradec Králové Region Convention Bureau zúčastnilo několika prezentačních akcí, například veletrhů Trend Event, Czech Travel Market či Event Day, kde byla prezentována MICE nabídka Královéhradeckého kraje.


30. listopadu 2016 se uskuteční společné setkání členů kanceláře a jejich spolupracujících partnerů, kteří zde budou blíže seznámeni s činností v letošním roce i plánovanými aktivitami kanceláře pro rok 2017. V neposlední řadě se těšíme na společnou diskuzi na téma kongresové a incentivní turistiky v Královéhradeckém kraji.


Využijte poradenské služby kanceláře Hradec Králové Region Convention Bureau. Neváhejte a uspořádejte svou akci právě v Královéhradeckém kraji!

777 226 603 info@firemniakce.cz