Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Jsme specialisté na vydařené firemní akce: zajistíme veškeré služby i doprovodný program

Zažijte jedinečnou firemní akci v malebné krajině uprostřed rekreační oblasti Slapy na poloostrově Stará Živohošť. Díky poloze a krásnému okolí Slapské přehrady je Hotel ATLANTIDA ideálním místem pro firemní setkávání z celé ČR.

V našem areálu najdete ubytování, konferenční sál, restauraci, venkovní terasy, půjčovnu motorových člunů, nabídku sportovního vyžití a dostatek možností pro outdoorové a adrenalinové aktivity.

Firemní akce jsou u nás na denním pořádku a s jejich přípravou máme mnoho zkušeností. Náš tým profesionálů je schopen připravit jedinečný a individuální program, který bude odpovídat charakteru samotné akce. Při přípravě úzce spolupracujeme s klientem, abychom maximálně uspokojili jeho přání a představy.

Ubytování nabízíme v několika typech pokojů o celkové kapacitě 24 pokojů a 72 lůžek. Hotelové pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, sprchovým koutem, TV. V hotelu najdete restauraci s kapacitou 70 míst a venkovní terasy k příjemnému posezení s kapacitou až 140 míst.

Konference, školení, teambuildingy

Nabízíme konferenční prostory, které lze využít pro firemní akce všeho druhu. K dispozici je konferenční sál s kapacitou 100 míst s možností různých variant uspořádání sezení a technickým vybavením. Firemní akci, teambuilding či školení vám připravíme „na klíč" – stačí zadat poptávku a budete kontaktováni manažerem našeho hotelu. Nemusíte se o nic dalšího starat, jsme schopni zajistit vše od ubytování, vybavení konferenčních prostor, stravování až po jedinečnou zábavu.

V areálu hotelu je k dispozici sportovní vyžití:

- tenisový kurt (umělá antuka Classic Clay)
- badminton (umělý trávník Grand Slam 10 mm)
- in-line dráha (Skate Akryl Basic)
- hřiště pro volejbal a nohejbal
- petanque
- venkovní stolní tenis
- koupání a vodní sporty, včetně potápění
- adrenalinové aktivity na souši i ve vodě – sestavíme program dle požadavků hostů
- půjčovna lodí – motorové čluny a paddleboardy

Zajistíme bohatý zábavný a doprovodný program:

uspořádáme garden-party pod oblohou, v hotelovém parku (doplníme např. ohňostrojem nebo barmanskou show)
za příznivého počasí uspořádáme vyhlídkový let balonem nad celou přehradní nádrží a okolím
zajistíme plavbu parníkem nebo motorovými čluny pro uzavřenou společnost
slavnostní menu a další gastronomické služby dojednáváme individuálně, dle přání klienta

Cenovou nabídku připravíme "na míru" dle vašich požadavků.

Zábavné dny a dětské kempy

V našem hotelu jsme i letos uskutečnili několik úspěšných akcí pro firmy i širší veřejnost. Na konci června jsme v areálu uspořádali Biker’s Summer Party. Skvělá akce sklidila úspěch a získala si srdce velkých i malých návštěvníků. Průběžně realizujeme také zábavně sportovní pobyty pro děti a dětské kempy. Jsme pořadateli závodů Slapského poháru, pro které zajišťujeme rovněž zábavný a doprovodný program.

V okolí hotelu se též nachází množství atraktivních turistických cílů a zajímavostí: zámky Konopiště, Jemniště a Dobříš, hrady Karlštejn a Křivoklát, rozhledny F. Drtiny a Veselý vrch, vyhlídka Šemíkův skok, Lanový park Slapy aj. Lze využít i síť turistických stezek a cyklostezek.

K vašim službám:

Hotel ATLANTIDA
Lea Henslová, manažerka hotelu
tel: +420 318 543 345, e-mail: manager@hotelatlantida.cz
www.hotelatlantida.cz

777 226 603 info@firemniakce.cz