Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Oslavte se svými zaměstnanci nebo obchodními partnery konec roku na Vysočině!

Penzion Brixen
Penzion Brixen
Klášter Želiv
Hotel Gustav Mahler
Hotel Anton

Vysočina je jedním z nejoblíbenějších míst pro pořádání konferencí, firemních akcí a eventů. Je to dáno její skvělou polohou uprostřed České republiky, která nabízí dobré dopravní spojení s Prahou, Brnem, Ostravou, Bratislavou a dalšími významnými městy.

Nejenom dostupnost, ale také vynikající služby a kvalitní zázemí přispěly k popularitě Vysočiny, která je perfektní lokalitou pro akce menšího a středního rozsahu.


Naleznete zde široký výběr konferenčních zařízení s mnohaletou tradicí i nové moderní kapacity. Hotely nabízí své služby ve městech s pohodlným přístupem na dálnici D1, ale také uprostřed tiché a klidné přírody s výhledy na typicky malebnou vysočinskou krajinu. Zámecké hotely zaujmou svou atmosférou s nádechem historie a romantiky, avšak s maximálním komfortem a nejmodernější konferenční technikou.
Výběr přesně podle Vašich potřeb Vám usnadní kancelář Vysočina Convention Bureau. Rádi podáme pomocnou ruku při organizaci akcí na Vysočině, provedeme předvýběr lokalit dle Vámi zadaných parametrů a doporučíme požadované služby. Každoročně je také možné se zúčastnit MICE tripu, při kterém jsou navštívena a představena nejnovější a nejzajímavější konferenční zařízení v regionu. Veškeré služby jsou poskytovány zdarma a informace jsou nezávislé a objektivní.
Kompletní přehled konferenčních zařízení, informace o aktualitách a doporučených tipech naleznete na www.vysocinaconvention.cz.

Vysočina Convention Bureau je od roku 2014 členem Czech Convention Bureau.

777 226 603 info@firemniakce.cz