Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Nejlepší produkty na firemní akce jsme našli na Trend Eventu

18.10.2016 proběhl v Konferenčním centru Vision CONSEQ PARK Velká Chuchle podzimní, již 22., Trend Event. Náhodná skupina návštěvníku pak hodnotila a bodovala nejoriginálnější expozice a nejlepší produkt na firemní akce.

Nejoriginálnější expozice

1. Photo To GoNabízíme služby spojené s produkcí fotografií v papírové nebo digitální podobě v místě konání akce, on line prezentací a sdílením na sociálních sítích často ve spojení s marketingem, soutěžemi apod.

2. Business for breakfastBusiness for Breakfast jsou podnikatelské kluby, díky kterým získáte funkční nástroj na péči o váš stávající okruh kontaktů na OSOBNÍ úrovni. Díky pravidelnému setkávání na BforB si můžete zvýšit počet doporučení a zakázek ze svého stávajícího okruhu kontaktů, snížit počet odcházejících zákazníků a získat cenný zdroj pro nové zákazníky, sdílení zkušeností a získávání aktuálních informací z trhu.

3. Resort Hluboký dvůrWellness hotel Hluboký dvůr je součástí zážitkového resortu Hrubá Voda s bobovou dráhou, disc-golfem, minigolfem, dvěma sjezdovkami, 4sedačkovou lanovkou, Ubytovat se lze v jedno až čtyřlůžkových pokojích se standardem 3* superior, apartmánových chatách. V hotelovém komplexu se nachází jedinečný saunový svět, masérny, restaurace, lobby bar, dětský koutek či kongresové prostory.

 

Nejlepší produkt

1. 3D čokotiskárnaOriginální a kreativní 3D čokotiskárna - nový koncept pro eventy, originální dárky s čokotiskem - oplatky, tabulky čokolády; netradiční doplněk cateringových služeb, zajímavý nápad pro klientské akce..

2. FotobednaFotobedna.cz je unikátní fotokoutek, který jako jediný nabízí 12 dotykem měnitelných pozadí. To znamená 12x víc zábavy při focení!

3. PannyrutyJsme manufaktura vyrábějící čokoládové minidortíky ve tvaru kuliček s vysokým obsahem belgické čokolády..Všechny minidortíky jsou ručně vyráběné a zdobené a mají své jméno. Nabízíme 45 různých druhů příchutí a příchutě neustále rozšiřujeme...Dáváme si velmi záležet na ingrediencích, které používáme a stejně tak i na prezentaci a komunikaci se zákazníkem.

 

Všem oceněným velice gratulujeme!

777 226 603 info@firemniakce.cz