Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Připravte váš vánoční večírek kvalitně

Vánoční období je již tradičním časem pro pořádání vánočních večírků, ať už pro obchodní partnery či pro zaměstnance.

Tyto eventy jsou velmi oblíbené a téměř každá firma má ve svém celoročním budgetu vyčleněnou finanční částku na vánoční party. Je dobré nepodcenit přípravu eventu, aby firma svým hostům připravila takový event, který bude jiný než předešlý rok a přinese hostům další netradiční zážitky.

Co je základem každého úspěšného vánočního večírku? U vánočních akcí pro obchodní partnery je důležité zajistit zajímavou lokalitu, výborné občerstvení, kvalitní nápoje a doprovodný program, který ale hraje někdy jen doprovodnou roli. U večírků pro zaměstnance naopak program může být „divočejší“ a často bývá obohacený o týmové aktivity či soutěže. Firmy často vánoční večírky spojují s poděkováním svým zaměstnancům za celoroční práci, proto zde oceňují a odměňují nejlepší pracovníky uplynulého roku.

Výběr správné lokace pro daný event je polovina úspěchu. Vždy záleží na typu, charakteru a konceptu eventu. Pro akce menšího rozsahu jsou vhodné restaurace, menší konferenční prostory nebo hotely. Pro akce ve větším rozsahu je výběr už omezený. Velmi pěkným a moderním místem je Yard Resort, kde lze uspořádat jak party, tak VIP společenskou akci. Oblíbeným a vyhledávaným místem je Klášter minoritů svatého Jakuba, vhodný zejména pro oficiální akce. Populární jsou v poslední době také industriální prostory.

Pokud byste chtěli připravit vánoční večírek se zajímavým programem a v horském prostředí, doporučujeme Hotel Horizon s jedinečným programem "Ze Sněžky na saních".

777 226 603 info@firemniakce.cz